Non League Play-Off dates and matches

National League – Step 1
Wednesday 1st May (kick-off: 7pm – live on BT Sport)
Qualifying Round – Match A – AFC Fylde 3-1 Harrogate Town

Thursday 2nd May (kick-off: 7pm – live on BT Sport)
Qualifying Round – Match B – Wrexham 0-1 Eastleigh

Saturday 4th May (kick-off: 12.30pm – live on BT Sport)
Semi Final – Solihull Moors 0-1 AFC Fylde

Sunday 5th May (kick-off: 3.30pm – live on BT Sport)
Semi Final – Salford City 1-1 Eastleigh (Salford win on pens)

Saturday 11th May (kick-off: 3pm – live on BT Sport)
Promotion Final – AFC Fylde 0-3 Salford City


National League North – Step 2
Wednesday 1st May (kick-off: 7.45pm)
Qualifying Round – Match A – Altrincham 2-2 Blyth Spartans (Altrincham win on pens)
Qualifying Round – Match B – Spennymoor Town 1-0 Bradford Park Avenue

Sunday 5th May (kick-off: 3pm)
Semi Final – Chorley 1-1 Altrincham (Chorley win on pens)
Semi Final – Brackley Town 0-0 Spennymoor Town (Spennymorr win on pens)

Sunday 12th May (kick-off: 3pm)
Chorley v Spennymoor Town

National League South – Step 2
Wednesday 1st May (kick-off: 7.45pm)
Qualifying Round – Match A – Bath City 1-3 Wealdstone
Qualifying Round – Match B – Chelmsford City vs Bye

Sunday 5th May (kick-off: 3pm)
Semi Final – Woking 3-2 Wealdstone
Semi Final – Welling United 3-2 Chelmsford City

Sunday 12th May (kick-off: 3pm)
Woking v Welling United


Bostik League Premier Division – Step 3
Thursday 2nd May (kick-off 7.45pm)
Semi Final – Carshalton Ath 1-2 Merstham
Semi Final – Haringey Borough 1-2 Tonbridge Angels

Monday 6 May 2019 (kick-off 3pm)
Final – Tonbridge Angels 2-0 Merstham

STEP 3 SUPER PLAY-OFF FINALS
Saturday 11th May (kick-off 3pm)
Warrington Town 2-3 Kings Lynn Town
Met Police 2-3 Tonbridge Angels


Bostik League South East – Step 4
Monday 29th April (kick-off 7.45pm)
Semi Final – Horsham 3-0 Haywards Heath
Semi Final – Hastings United 2-3 Ashford United

Friday 3rd May (kick-off 7.30pm)
Final – Horsham 2-1 Ashford Utd

Bostik League South Central – Step 4
Tuesday 30th April (kick-off 7.45pm)
Semi Final – Bracknell Town 2-1 Westfield
Semi Final – Cheshunt Town 2-1 Marlow

Saturday 4th May (kick-off 3pm)
Final – Bracknell Town 0-3 Cheshunt Town

Bostik League North – Step 4
Wednesday 1st May (kick-off 7.45pm)
Semi Final – Aveley 0-2 Heybridge Swifts
Semi Final – Maldon & Tiptree 1-0 Coggleshall Town

Sunday 5th May (kick-off 3pm)
Final – Maldon & Tiptree 2-2 Heybridge Swifts (Swifts win on pens)

%d bloggers like this: